Apie Mus

"Vilspekas" didmeniniame optikos versle dirba jau virš 20 metų. Per šį laiką tapome Lietuvos optikų patikimu partneriu. Esame ne tik akinių rėmelių tiekėjai, taip pat tiekiame akinius nuo saulės, skaitymo akinius, dėklus akiniams, akių lašus, skysčius akinių priežiūrai, kontaktinius lęšius ir kt. optikos prekes.

Pagrindinis dėmesys yra skiriamas mūsų klientams bei lanksčių santykių kūrimui. Visada ieškome sprendimų, kurie užtikrintų ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą. Siekdami patenkinti vis besikeičiančius rinkos poreikius, kasmet atnaujiname apie 70% asortimento. Prekes tiekiame iš daugiau nei 50 patikimų ir pirmaujančių Europos ir Azijos gamintojų. Esame italų kompanijos "Centrostyle" atstovai Lietuvoje.

Visi UAB "Vilspekas" darbuotojai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, operatyviai ir lanksčiai reaguojantys į iškylančius kliento poreikius.

Bet kuri optika ar parduotuvė pas mus gali rasti žinomų prekinių ženklų optikos prekių, priežiūros ir remonto reikmenų bei kitų aksesuarų. Bendradarbiavimas su kaimyninių rinkų optikomis, leidžia mums greičiau pasiūlyti optikos naujoves savo klientams.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų parduotuvių lentynose visada būtų naujos, kokybiškos, stilingos ir madingos optikos prekės.

Ši elektroninė parduotuvė skirta verslo klientams (optikoms). Jei domitės kaip privatus asmuo, kviečiame apsilankyti mūsų optikoje-parduotuvėje, kuri įsikūrusi Naujoji Riovonių g. 25 A, Vilnius, arba įsigyti kontaktinius lęšius internetinėje parduotuvėje, spauskite nuorodą kontaktiniai lęšiai. Prisijunkite prie mūsų pirkėjų rato ir kokybiškas optikos prekes įsigykite pigiau.

Su interneto svetainės privatumo politika galite susipažinti paspaudę šią nuorodą