Apie Mus


   Mūsų įmonė, pradėjusi savo veiklą daugiau nei prieš dvidešimt metų, užsiima didmeninė prekyba optikos prekėmis, akiniais nuo saulės ir aksesuarais.

   Pagrindinis dėmesys yra skiriamas naujų, kokybiškų produktų paieškai. Prekių asortimentas pastoviai atnaujinamas ir praplečiamas. Daugiau nei 50 gamintojų iš Kinijos, Korėjos, Baltijos, Lenkijos, Anglijos ir kitų šalių šio metų teikia savo produkciją mūsų didmeninei bazei. Bet kuri optika, parduotuvė gali surasti pas mus sau tinkamų prekių, priežiūros ir remonto reikmenų, aksesuarų ir t.t.

   Per ilgus veiklos metus UAB "Vilspekas"  įgijo patikimo ir stabilaus partnerio reputaciją. Tai liudija platus, bei nuolat augantis bendrovės klientų ir užsakovų ratas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos.

   UAB " Vilspekas" vardas asocijuojasi su ypatingų dėmesių kiekvienam klientui. Esant reikalui prekės yra pristatomos tiesiai klientams, negalioja jokios "minimalaus užsakymo kiekio" taisykles. Visi darbuotojai, kvalifikuoti savo srities specialistai, garantuoja operatyvinį, kultūringą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

   Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų parduotuvėse, lentynose visada būtų naujos, madingos, kokybiškos prekes su prieinamom kainom Jūsų klientams.

 

PRANEŠIMAS DĖL ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kurio pagrindu keičiami asmens duomenų tvarkymo būdai. Mes atnaujiname Privatumo pranešimą savo klientams pagal galiojantį asmens duomenų apsaugos teisinį reglamentavimą. Taikomos taisyklės yra skaidrios jūsų atžvilgiu. Šis el. laiškas yra skirtas suteikti jums pagrindinę informaciją.

Kokius duomenis mes apdorojame apie Jus
Mes saugome jūsų vardą, pavardę, telefoną, faksą, įmonės pavadinimą, įmonės kodą, įmonės PVM kodą, jūsų ar įmonės adresą, slaptažodį ir elektroninį paštą.


Tvarkomų jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslai
Jūsų asmens duomenys gali būti matomi ir prieinami UAB „Vilspekas“ darbuotojams ir jie gali būti naudojami šiais tikslais:

  • Mūsų verslo ir paslaugų plėtrai;
  • Prekės ženklo žinomumui plėsti ir įvairių prezentacijų plėtrai;
  • Teikti jums reikalingą informaciją apie jus;
  • Suteikti prieinamumą prie asmens duomenų UAB „Vilspekas“ darbuotojams, kurie suteikia ar suteiks jums paslaugas;
  • Atliekant analizes, pavyzdžiui, rinkos tendencijos nustatymo ar pardavimo tikslais;
  • Sutarčių sudarymui ir vykdymui.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas
Kiekvienas jūsų asmens duomenų tvarkymas turi būti pagrįstas tinkamu teisiniu pagrindu, vadovaujantis galiojančiu reglamentavimu. Mes tvarkome jūsų asmens duomenis remdamiesi:

  • mūsų teisiniu interesu plėsti savo verslą ir paslaugų spektrą, arba
  • jūsų sutikimu, arba
  • sutarčių sudarymu ir vykdymu

Jūsų asmens duomenų perdavimas
Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis kitiems asmenims tik esant teisėtam pagrindui. Kai mes perduodame asmens duomenis kitiems asmenims, mes sudarome sutartis, susitarimus ir užtikriname saugumo priemones, skirtas asmens duomenims apsaugoti bei laikytis mūsų duomenų apsaugos, konfidencialumo ir kitų saugumo standartų.
Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis
Jūs turite teisę prašyti prieigos prie asmens duomenų, ištaisyti, ištrinti juos ar apriboti duomenų tvarkymą. Taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti ar panaikinti savo sutikimą, pareikšti prieštaravimus ir naudotis kitomis išsamiai išvardintomis teisėmis. Susisiekite su mumis adresu vilspekas@mail.lt .
Duomenų valdytojas
Duomenų valdytojas yra UAB „Vilspekas“, buveinės adresas: Račių g. 6A-101, Vilnius.
Jei nenorite gauti jokio pranešimo apie renginius, leidinius, ar bet kokį kitą turinį, paslaugas, kurias teikia UAB „Vilspekas“, praneškite mums vilspekas@mail.lt .