Apie Mus


"Vilspekas" didmeniniame optikos versle dirba jau virš 20 metų. Per šį laiką tapome Lietuvos optikų patikimu partneriu, kuris bendradarbiauja, ieško ir tiekia optikos prekes, akinių rėmelius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius ir kitus optikos aksesuarus.

Pagrindinis dėmesys yra skiriamas mūsų klientams bei lanksčių santykių kūrimui. Visada ieškome sprendimų, kurie užtikrintų ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą. Siekdami patenkinti vis besikeičiančius rinkos poreikius, kasmet atnaujiname apie 70% asortimento. Prekes tiekiame iš daugiau nei 50 patikimų ir pirmaujančių Europos ir Azijos gamintojų. 

Esant poreikiui prekės yra pristatomos tiesiai klientams, negalioja "minimalaus užsakymo kiekio" taisyklė. Visi UAB "Vilspekas" darbuotojai yra kvalifikuoti savo srities specialistai, operatyviai ir lanksčiai reaguojantys į iškylančius kliento poreikius.

Bet kuri optika ar parduotuvė pas mus gali rasti žinomų prekinių ženklų optikos prekių, priežiūros ir remonto reikmenų bei kitų aksesuarų. Bendradarbiavimas su kaimyninių rinkų optikomis, leidžia mums greičiau pasiūlyti optikos naujoves savo klientams.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų parduotuvių lentynose visada būtų naujos, kokybiškos, stilingos ir madingos optikos prekės.

Ši elektroninė parduotuvė skirta verslo klientams (optikoms). Jei domitės kaip privatus asmuo, kviečiame apsilankyti mūsų optikoje-parduotuvėje, kuri įsikūrusi Račių g. 6A-101, Vilnius, arba įsigyti kontaktinius lęšius internetinėje parduotuvėje, spauskite nuorodą kontaktiniai lęšiai internetu. Prisijunkite prie mūsų pirkėjų rato ir kokybiškas optikos prekes įsigykite pigiau.

Su interneto svetainės privatumo politika galite susipažinti paspaudę šią nuorodą