Apie Mus


Mūsų įmonė, pradėjusi savo veiklą daugiau nei prieš 20 metų, užsiima didmenine prekyba optikos prekėmis, akinių rėmeliais, akiniais nuo saulės ir kitais optikos aksesuarais.

Pagrindinis dėmesys yra skiriamas naujų, kokybiškų optikos prekių paieškai, prekių asortimentas pastoviai atnaujinamas ir praplečiamas. Tiekiame prekes iš daugiau nei 50 gamintojų: Kinijos, Korėjos, Baltijos, Lenkijos, Anglijos ir kitų šalių. Bet kuri optika ar parduotuvė pas mus gali surasti žinomų prekinių ženklų optikos prekių, priežiūros ir remonto reikmenų, kitų aksesuarų.

Per ilgus veiklos metus UAB "Vilspekas"  įgijo patikimo ir stabilaus partnerio reputaciją. Nuolat augantis pasitikinčių klientų skaičius – mūsų sėkmingo darbo įrodymas.

UAB "Vilspekas" vardas asocijuojasi su ypatingu dėmesiu kiekvienam klientui. Esant reikalui prekės yra pristatomos tiesiai klientams, negalioja "minimalaus užsakymo kiekio" taisyklės. Visi darbuotojai, kvalifikuoti savo srities specialistai, garantuoja operatyvų, kultūringą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad Jūsų parduotuvių lentynose visada būtų naujos, kokybiškos, stilingos ir madingos optikos prekės.

 

PRANEŠIMAS DĖL ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kurio pagrindu keičiami asmens duomenų tvarkymo būdai. Mes atnaujiname Privatumo pranešimą savo klientams pagal galiojantį asmens duomenų apsaugos teisinį reglamentavimą. Taikomos taisyklės yra skaidrios jūsų atžvilgiu. Šis el. laiškas yra skirtas suteikti jums pagrindinę informaciją.

Kokius duomenis mes apdorojame apie Jus
Mes saugome jūsų vardą, pavardę, telefoną, faksą, įmonės pavadinimą, įmonės kodą, įmonės PVM kodą, jūsų ar įmonės adresą, slaptažodį ir elektroninį paštą.


Tvarkomų jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslai
Jūsų asmens duomenys gali būti matomi ir prieinami UAB „Vilspekas“ darbuotojams ir jie gali būti naudojami šiais tikslais:

  • Mūsų verslo ir paslaugų plėtrai;
  • Prekės ženklo žinomumui plėsti ir įvairioms prezentacijoms rengti;
  • Teikti jums reikalingą informaciją apie jus;
  • Suteikti prieinamumą prie asmens duomenų UAB „Vilspekas“ darbuotojams, kurie suteikia ar suteiks jums paslaugas;
  • Atliekant analizes, pavyzdžiui, rinkos tendencijos nustatymo ar pardavimo tikslais;
  • Sutarčių sudarymui ir vykdymui.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas
Kiekvienas jūsų asmens duomenų tvarkymas turi būti pagrįstas tinkamu teisiniu pagrindu, vadovaujantis galiojančiu reglamentavimu. Mes tvarkome jūsų asmens duomenis remdamiesi:

  • mūsų teisiniu interesu plėsti savo verslą ir paslaugų spektrą, arba
  • jūsų sutikimu, arba
  • sutarčių sudarymu ir vykdymu

Jūsų asmens duomenų perdavimas
Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis kitiems asmenims tik esant teisėtam pagrindui. Kai mes perduodame asmens duomenis kitiems asmenims, mes sudarome sutartis, susitarimus ir užtikriname saugumo priemones, skirtas asmens duomenims apsaugoti bei laikytis mūsų duomenų apsaugos, konfidencialumo ir kitų saugumo standartų.
Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis
Jūs turite teisę prašyti prieigos prie asmens duomenų, ištaisyti, ištrinti juos ar apriboti duomenų tvarkymą. Taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti ar panaikinti savo sutikimą, pareikšti prieštaravimus ir naudotis kitomis išsamiai išvardintomis teisėmis. Susisiekite su mumis adresu vilspekas@gmail.com
Duomenų valdytojas
Duomenų valdytojas yra UAB „Vilspekas“, buveinės adresas: Račių g. 6A-101, Vilnius.
Jei nenorite gauti jokio pranešimo apie renginius, leidinius, ar bet kokį kitą turinį, paslaugas, kurias teikia UAB „Vilspekas“, praneškite mums vilspekas@gmail.com